Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-19, 12:04   #4608
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i moje koślawe kwadraciaki, w końcu są
zaraz doleci warstwa evelinki holo, jak obiecałam Hanan ale fotki chyba jutro będą
Fajnie Ci w kwadratach

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dobrze, ze dzis piatek, bo nie mam mocy

Rodzynka no to jak juz bedzie ode mnie smierdziec to daj znac, podam adres
Oo, ja z kolei dziś na pełnych obrotach od rana
Obleciałam pocztę, sklepy, upiekłam muffiny bananowo-czekoladowe, zrobiłam dwa prania (jedno w automacie, jedno ręcznie), kuwetę ogarnęłam, a teraz się biorę za kurze i inne takie

Ok, jak Cię poczuję, to dam znać

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
zaskoczona musiała być, tak jak ja tydzień temu...wychodzę z klatki, w dłoni trzymam skórkę od banana chcąc ją wyrzucić do śmietnika przed blokiem..rękę już wyciągam, a tu jakiś głos się odzywa: "a co pani robi?!" zatrzymałam się, patrzę za siebie...oho, strażnik teksasu na balkonie stoi (jakaś kobita starsza) "nie wolno tu wyrzucać śmieci (do kubła nie wolno? Ryli? ), potem nam tu śmierdzi!"
Nie wiedziałam co zrobić, autentycznie mnie zatkało...w normalnych warunkach wrzuciłabym to na jej oczach i poszła dalej, ale zaskoczona byłam to przeszłam bez słowa do następnego kubła kilka metrów dalej i tam ciapnęłam nie wiem skąd się tacy ludzie biorą...
Dzisiaj rano też mi ciśnienie skoczyło dość mocno, ale to przez remont dróg i objazdy, których nie ma bez kitu, nie wiedziałam jak mam jechać do pracy...na moich oczach jakiś gość chciał rozjechać autem inżyniera, który zablokował mu drogę
Ojacię fajne życie masz

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj ja też... Mojemu Ł. już powiedziałam, że jak będę starą jędzą to ma mi strzelić w łeb
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No patrz, mam identyczny plan
Ej, ja tak samo mojemu rzekłam

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4186186 7]
Spox... to są paznokcie pod kolor mojego samochodu Szkoda że aut nie zmieniam tak często jak kolor na pazurkach...
[/QUOTE]
hehehe, też bym tak chciała co 3 dni nowe auto

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4186206 9]
Ja wczoraj byłąm świadkiem jak troje ludzi się zbluzgało na ścieżce rowerowej. Bo dwójka jechała obok siebie i trzeci koleś chciał ich wyprzedzić ale się nie dało to zadzwonił... I nie wiem kto pierwszy wiązanką sypnął ale ja zaczęli bluzgać to aż "miło". Frustracja w narodzie narasta [/QUOTE]
następna co wesołe życie ma

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
(...) w ogóle remonty powinny wyglądać tak jak u naszych sąsiadów: tam się w nocy wszystko robi
Gdzie? Bo pierwsze słyszę

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jadę po raz 565596569759065 szukać pracy. Trzymajcie kciuki
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chrupki z dziurką......
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora