Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-12, 08:21   #2114
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Hej dziewczyny,

Czekam z niecierpliwością na zamówienie z mazideł, będę robić toniki z kwasem migdałowym i peeling

Wszyscy zachwalają krem sutkowy z Rossmana, jako, że ma lanolinę, a ja chciałam zapytać o inny kremik - może się zdziwicie, ale krem do ...... stóp.

Jest to Rossmann, Fusswohl Intensive Creme 10%UREA.

Nie używałam go na twarz, ale ciąglę męczyłam do stóp i zauważyłam, że są po nich cudowne jak po żadnym innym kremie. Póżniej na dłoniach zrobiły mi się odstające skórki, sucha skóra, generalnie tragedia, a próbowałam mnóstwa różnych kremów z wyższych półek. Stosowanie tego kremu - 2 razy i dłonie idealne.

Ostatnio miałam duży problem z szyją - po maseczce Uriage Hyseac jakimś cudem strasznie miwyszuszyło skórę na szyji a dokładniej taki płat. Zrobiła się czerwona, schodziła - wyglądało jak liszaj. I tu może kogoś zaskoczę, bo wszyscy zachwalają krem Cetaphil MD Protector - on mi nigdy nie pomaga, nie wiem czy Wy macie jakies "lepsze" cery, może mniejsze problemy ? Ale dla mnie ten krem to bubel, już tylko czekam żeby go wykończyć... Nie pomógł na szyję, mimo, że smarowałam co chwilę (siedziałam w domu cały dzień). Dalej - użyłam mojego ulubionego La Roche Posay Effaclar H - trochę pomógł ale zaraz problem wrócił. Nie chcę Was zamęczać dalej przykładami, w każdym razie z tą szyją borykałam się miesiąc !!! i pomyślałam, że użyję tego kremu do stóp ... nie uwierzycie !!!! Problem znikł po PIERWSZYM I OSTATNIM posmarowaniu się na noc. Nigdy więcej go tam nie użyłam, a do tej pory to nie wróciło. Mówię Wam, że było na prawdę straszne, ta skóra mi schodziła, takie miejsce mega suchości, no nie dało się ukryć tego pod makijażem, na ubraniu miałam płatki łuszczącej się spadającej skóry...

Dlatego zastanawiam się czy dałoby radę użyć go po zabiegach z kwasami zamiast tego kremu sutkowego ? Może jak ktoś z Was zna się na składach to mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć.
Dla mnie jest idealny, używam go do stóp i dłoni - już żadnego innego nie kupuje mam krem do stóp, którego w głównej mierze używam do rąk Natomiast twarz to jednak inna skóra i nie wiem czy nie zapcha ani nic nie zrobi złego, dlatego pytam...

Przepraszam za taką długą historię, ale musiałam nakreślić sytuację.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując