Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soczyste, czerwone usta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 14:10   #235
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wystarczy popatrzec na ciuchy,jakie nosisz.Ja mam ciemnobrazowe wlosy i piwno-zielone oczy (a taki kolorek tez raczej podchodzi pod jesien),a na bank jestem zima No i jestem blada Dlatego lubię się z czerwonymi szminami

Co do kolorków,to na amerykańskiej stronie Maybelline oglądałam sobie kolorki nowego błyszczyku Superstay Powergloss i (oni w każdym razie) mają tam naprawdę ciekawy wybór kolorów,w tym czerwieni oczywiście
Na ciuchy? Tzn. jak?
A ten błyszczyk już wszedł do naszych sklepów, czy to taka amerykańska nowość dopiero?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
szkoda, że nie było..... u mnie też w douglasach nie ma, może skoro to nowość to dopiero wchodzi....taka donosiła gazeta

ja, jak pisałam, znalazłam te kosmetyki w dużej , ale niesieciowej perfumerii
Ojj, to sobie poczekamy trochę Wiecie, my nawet z kosmetykami jesteśmy 100 lat za murzynami, spójrzcie chociaż na sklepy MAC.

A o MACu powiem Wam tyle, że oni mają teraz limitowankę Cult of Cherry, domyślacie się, jaki kolor króluje wśród szminek i błyszczyków? Jakbym się tak dorwała do któregoś z tych TRZECH sklepów MACa, które są w Polsce...

PS: Dzisiaj noszę się z czerwonymi ustami Dostałam moją Stilę wczoraj i nie mogłam się powstrzymać, żeby jej nie użyć Pstryknę fotkę jak wrócę do domu!

EDIT: Wróciłam do domu, a tu siostra aparat wzięła Więc w zamian za to dostaniecie zdjęcia trzech innych moich czerwoności, które mam na kompie, bo gościły w innym wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg avon.JPG (12,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avon1.JPG (33,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hydra1.JPG (15,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hydra.JPG (35,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inglot1.JPG (12,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inglot.JPG (34,1 KB, 54 załadowań)
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2008-08-26 o 18:54
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując