Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-16, 22:41   #53
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: WIELKA AKCJA UZUPEŁNIANIA KWC, czekamy na zgode

bluegirl napisał(a):
> pixie jak narazie przeszukalam tak sama dla siebie od gory kategorie az po paznokietki i mam narazie 3 zgloszone przez Ciebie produkty, ktorych sama nie ocenilas

Nie, no więcej ich jest, na pewno... W dodatku nie wszystkie będę mogła w najbliższym czasie ocenić, bo dopiero muszę je powyciągać zza innych i zacząć używać.
A są i takie (zapachy Estee Lauder), które zgłosiłam nie znając, z premedytacją i właśnie cichą nadzieją, że może któraś z dziewczyn piszących zza oceanu je opisze, zaopiniuje?..

> choc moge sie mylic, bo robilam to w nocy
> zauwazylam ze duzo jest podobnych nickow

Podobnych do mojego?? Niemożliwe! Może masz na myśli "pixie" i "pixie7"? To jam jest, tylko w kilku moich zgłoszeniach admin (ale który?.. ) nie dodał siódemeczki i zostałam łysą "pixie"
Spróbuję wyprosić poprawkę.

> jesli chcesz uzupelnic te recenzje to odezwij sie do mnie na gg 3189831, to podam Ci linki i nie bedziesz musiala szukac

Dzięki, Bluegirl, niestety też nie mam gg , ale teraz, kiedy mamy stosowny spis, chyba juz bezproblemowo znajdę swoje zgłoszenia i naprawdę postaram się ocenić, co się da, ale po zużyciu!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując