Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 11:51   #1228
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki za info!
ale to toluen jest taki szkodliwy? przecież dopiero stosunkowo niedawno wprowadzili lakiery bez toluenu...
Martwi mnie to bo Sechek wysusza lakier w 10minut!
Secge jest ok, myślę że toluen owszem będzie jakos tam szkodliwy jak zamkniesz się w pomieszczeniu 1m/1m i bez okien, bez wentyalacji i do tego bedziesz wdychać ten lakier przez kilkanascie godzin.
Posiadam lakiery z tzw. niebezpiecznymi substancjami Italian Beauty i tez je chwalę, choć szybko gęstnieją.
Nie ma co przesadzać, jesli dbamy o klimatyzowanie pomieszczenia to nic nam sie nie stanie, tymbardziej jak pazury malujesz raz w tygodniu.

Seche to dobry i błyskawiczny wysuszacz jednak jak dla mnie połysk zbyt szybko schodzi. W przypadku sally hansen Insta dri chyba trzyma się dłużej. Seche dośc szybko wychodzi....
Podobno dobrym sposobem na kurczenie się lakieru jest lekkie wyjechanie seche poza obręb paznokcia na skórkę...choć jescze nie próbowałam
Insta Dri raczej nie kurczy lakieru, to jego przewaga nad seche.

Nie da rady seche poprawić lakieru w trakcie jego noszenia, np po dwóch dniach...lakier się kurczy i potrafi cały odejść. To mozna stosowac jedynie na świezo pomalowany, jescze lepki pazurek.

Cytat:
Napisane przez Mewka76 Pokaż wiadomość
A co to ChG ,nie znam się
Mam jeden ChG - China glaze kolorek yellow polka jaskrawo zolty....okropny jest, żeby pokrył paznokiec potrzeba z 5 warstw. Tak się zraziłam, że więcej ich nie kupie.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-07-19 o 11:56
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując