Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-02, 19:24   #694
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a chyba ze o to ci chodzi

a czy to chodliwe to nie wiem. blyszczyki niestety sa na parafinie.
co bym jeszcze chetnie przygarnela to jest zestaw do brwi i oczu. tylko nie wiem ktory. Z jednej strony bym chciala ten co ma wszystkie trzy cienie, a z drugiej jak patrze pojedynczo na nie to wydaje mi sie ze ten srodkowy jest troche cieplywy czerwonawy braz, a taki to mnie nie potrzebny, wiec moze ten co jest jeden wybrany cien wiec wtedy raczej chetnie przygarnela bym ten z najjanisjezym cieniem.
http://www.bellapierre.eu/shop/index...plete-kit.html
http://www.bellapierre.eu/shop/index...-brow-kit.html
ale znow jak sie patrzy to mi w tym zestawie z jednym wybranym cieniem, kredka nie potrzebna, choc z drugiej strony mozna by ja bylo tez wykorzystac. Ogolem zestawy te mi sie podobaja bo mozna je i do brwi i do oczu wykorzystac. maskara tez mi niepotrzebna, ale moze wykorzystala bym do ukladania brwi. No podobaja mi sie i nawet rozmyslalam czy by sie jednak na ichnia baze pod cienie nie skusic, bo podobno na niej nawet te blyszczace cienie maja stac sie matowe, a przy okazji moglabym sobie wziasc jeden cien z tych do brwi zeby miec do oczu, bo to jedynie matowe cienie u nich. Ale rozsadek mowi nie, bo przeciez mam takie cienie, wiec jesli juz to za te ceny w TKMaxx to jedynie zestaw wziasc lepiej sie oplaca i jeszcze pedzelek bedzie. I znow rozsadek mowi, po cholere ci to, pedzelkow tez ci dostatek...
Dobrze ze jutro jade do domu, a u mnie nie ma tego sklepu. Choc jak bym sie wybrala do kolezanki do Neuss na kawe to moglabym tam zajrzec, ale pewnie bedzie co innego i tych zestawow nie dorwe.
Ehh jak bym byla dluzej w PL, to pewnie jeszcze bysmy do miasta wyskoczyli...z drugiej strony to i tak male szanse ze jeszcze cos nowego w tej dziedzinie bym dorwala, bo te obecne zestawy byly przecenione. Moj pierwotne kosztowal 99zl.

ale nie lakiery. Te wszystkie lakiery z naturalnych kosmetykow nie mialy do tej pory certyfikatu, bo sklad maja zwykly, tylko ze pozbawione sa toulenu, formaldehydu itp. jedynie Logona jest na wodzie i schellacku
http://www.logona.de/nc/produkte/dek...smetik/naegel/
nie wiem, co w końcu oglądałam w tk maxx z tych błyszczyków, ale składy miały ok. aż z ciekawości pójdę tam jeszcze jutro i sprawdzę dla 100% pewności

Avril ma wszystko z eco cert, więc już sama nie wiem

przeceny w tk maxx sprawiły, że stoisko z kosmetykami wręcz świeci pustkami. tylko takie mało ciekawe egzemplarze są.

szkoda, że serum jeffrey james botanicals ma nie do końca fajny skład, bo za 60 ml i cenę 44,99 zł to bym przygarnęła. na iherb kosztuje ok. 153 zł + wysyłka.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-01-02 o 19:25
beeets jest offline Zgłoś do moderatora