Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 14:41   #1186
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Luna sie sprawdzi bo oczysci skore i zmniejszy pory. Ja mam skore tlusta i to wlasnie u siebie obserwuje. Zamiast produktow matujacych radzilabym normalizujace. Matujace robia to co dziewczyny opisaly- powoduja nie dosc ze wieksze swiecenie to co gorsza cera jest tlusta, ale przesuszona. Czyli to juz jest kumulacja zla na twarzy stosowanie produktow normalizujacych wydluza proces, ale zdecydowanie lepsze efekty przynosi dlugoterminowo. I tylko do makijazu jako dodatek bibulki matujace.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja nie wiem która to klasyczna ale ja mam http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2413015
Tylko wydaje mi się, że z tymi miniaturami coś było nie tak

Ooo to Trzeba będzie sprawdzić ta macowa kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------


Może najpierw niech spróbuje przestać przesuszac skórę, bo to święcenia to często mechanizm obronny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tego nie wiem na razie jej doradziłam zakup luny żeby dobrze oczyszczać
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A na pewno, na pewno, na pewno nke ma suchej skóry, którą krwmmy matujące dodatkowi przesuszają i skóra musi ratować się w jedyny jej znany sposób, czyli produkując sebum?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora