Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-07, 11:21   #4971
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Cza brać

Oj ja nie Macowa, więc nie porównam. O Erisie też słyszałam dobre opinie, jak coś zużyję pewnie się skuszę na niego.

i za buciki śliczne.

Przyszłam do Was z pytaniem jak żyć. Otóż myślę nad podróbą ☠☠☠☠☠☠☠☠☠a z Lidla, oryginalnego nie kupię. Za drogi, używanych sprzętów też nie kupuję. I tu powstaje mój problem czy brać to coś z Lidla. Czytam zachwyty korinki nad ☠☠☠☠☠☠☠☠☠em, sama kiedyś nad nim myślałam i dumam czy brać czy żyć dalej bez tych ustrójstw
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za tydzień bendem

ja termomixa wielbie, kocham, itd
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zupka dla 3 dorosłych osób spokojnie starcza i trochę zostaję.
Powiem tak, za tą kwotę można go wypróbować-i pewnie jak bym nie miała, to bym kupiła. Wg mnie bezsensu jest kupowanie czegoś takiego np. z Tefala niecałe 1000zł tańsze niż oryginał (czyli ok.3tyś)
Kupuj, próbuj i pisz
Korinko, za Twoją rekomendacją kupiłam termomixa i jestem zachwycona Dziś na śniadanie zrobiłam sobie owsiankę, zaraz będę piekła chleb Mój mąż spojrzał fachowym okiem również na Cuisine Companion i powiedział, że albo termomix albo nic W sumie rzeczywiście bardzo widać różnicę w jakości. Jestem ciekawa jak się będzie prezentować ta wersja z Lidla, ale ogólnie oni mają zwykle niezłe te sprzęty. Mam podróbkę Kitchen Aid i jestem bardzo zadowolona
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora