Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 13:16   #240
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Plany planami, a życie życiem, fakt. Niemniej jednak, za miesiąc wybieram się na targi do Krakowa, więc powinnam zacisnąć pasa.

Dobrze widzisz Jest tonik, olejek myjący i olejek do twarzy. Z Bielendy kupiłam jeszcze wcześniej serum i to ono mnie przekonało do tej serii Bielendy. Jakoś w najbliższym czasie powinnam go jakoś ocenić.

Szczoteczka fajna, bardzo ją lubię, super doczyszcza skórę i pobudza.

A podkład póki co całkiem przyjemny, jasny
Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Miałam... Tylko że mam baaaardzo czarne brwi i jak go nałożyłam to wyglądałam tragicznie... I podejść miałam kilka, zawsze ten sam efekt:-(
Od lat używam po prostu żelu z najzwyklejszej Constance Carroll. Trzyma moje niegrzeczne brwi cały dzień i nie odbija się na okularach. Niestety ostatnio jest problem z kupnem i zostaje Allegro.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------



To masz pretekst żeby kupić kolejny Prawie bez wyrzutów sumienia
Do stóp najczęściej też używam Avonu. W lecie miałam bardzo suche stopy to kupiłam w aptece Pilarix. Polecam.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

SMERFETKO daj znać po pokazie co i jak
Było fajnie! roczek mojej mamy z dziewczynami Pin-Up się udał i wszystko dopięte na ostatni guzik tu Wam pokazuje zdjęcie pysznego tortu nie mówiąc ile za nami chodziło paparazzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort.jpg (113,2 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2014-10-24 o 14:33
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora