Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-08, 14:34   #1600
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
FOCALLURE COLOR TALE
Zamówione: 21 stycznia
Dostarczone: 8 lutego (przesyłka nierejestrowana)
Cena: 1$ kupowane jako celuba, gdy tylko pojawiły się w sprzedazy jako nowość... teraz niestety już kosztują 3$
Link: http://www.aliexpress.com/item/New-P...572241525.html

Kolorki piękne, krycie wydaje się w porządku. Na wzornikach dwie warstwy więc na pazurach 3 warstwy pewnie trzeba.

Konsystencja mi nie pasuje... gęste, ciągnące się... Nie nakładałam ich od razu po przyjściu z zimnego dworu. Poleżały jakąś godzinkę przy ciepłej kuchence. Więc to chyba ich normalna konsystencja... pokazuje te ciagutki na filmiku:

Miałam stycznośc z jednym blingiem... i konsystencja jest ta sama. Moim zdaniem to ten sam produkt tylko buteleczka w stylu "większa profeska". Paleta kolorów ta sama, te same wzorniki na aukcjach, te same oznaczenia kolorów i sprzedawcy.

Na zdjęciu kolejność buteleczek odpowiada kolejności wzorników. Na pierwszym foto w świetle dziennym, na drugim z lampą.
Ja wczoraj zamówiłam za 1.55$ wzięłam 19 kolorów i mam nadzieję, że opchnę na allegro albo olx póki nie są jeszcze znane tak jak blingi i inne
__________________

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-08 o 15:08 Powód: Cytowanie filmu
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora