Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:28   #2892
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chodzi mi o unimil skyn
http://www.unimil.pl/produkty/?i=1234

zreszta poczytaj sobie opinie o nich na necie- rewelacja! nie musisz mi na slowo ufac ale warto sprobowac zeby miec swoje zdanie.
wiem ze po porodzie ginowie tez zalecaja sex z prezerwatywa i nie tylko ze wzgledu na nowa ciaze jak cos... ale dopoki wszystko sie idealnie nie zagoi, kiedys gadalam o tym z moim ginem, bo lubie wypytywac lekarzy o to co mnie interesi i nie wstydze sie- oni bardziej sa zszokowani nieraz moimi pytaniami

masz osobny recznik do okolic int czy po myciu wycierasz sie papierowymi???to tez wazne...

dobrze, ze sie kilku pytasz co z tym zrobic- bo wiadomo sa fachowcy i Fachowcy wiem, ze nierodkom bardzo rzadko sie robi cos z nadzerkami przed pierwsza ciaza... to sa juz sytuacje wyjatkowe...
aaa to sa te unimilie widzialam je ale ich jeszcze nie testowalismy... jak namowie mojego Tz-ta to sprobujemy Ogolnie to chce go namowic, zeby on tez sie poszedl zbadac, bo moze on ma w sobie jakies bakterie i mnie ciagle zaraza ? Co do recznika- mam osobny.

No ja niestety musze miec cos zrobione z ta nadzerka bo kazdy lekarz mowi mi, ze jest ona dosc duzych rozmiarow a do tego powiekszyla mi sie ostatnio. Takto nie czuje zadnego bolu ani nic, ale podczas sexu mnie bardzo boli czasem Czytalam, ze po wypalankach i laserach robia sie ogromne blizny i moga byc pozniej problemy z urodzeniem dziecka...a z kolei wymrazanie jest takie troche bezsensu, bo ponoc czesto wlasnie po nim odnawia sie nadzerka. I tak teraz mam wyjazd wiec dopiero we wrzesniu cos z tym zrobie....Ale musze dzialac bo boje sie zeby nie miec pozniej raka szyjki macicy...No zobaczymy, co on powie na to wszystko jak pojde we wtorek....

Fajnie, ze moge sobie swobodnie tutaj o tym pogadac.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 15:30
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora