Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 12:28   #2581
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

[QUOTE=Lukrecja86;29393100]Łałłł. No przestań dla mnie są super. Naprawde piękny kolor. Po dekoloryzacji kolor nigdy nie bedzie idealny, ale mysle ze konsekwentne nakladanie popieli pomożeBrawa
Racja- dalam zdjecia na brązy i nanah twierdzi tak jak Ty- popiele jeszcze i bedzie oki Masz już dobre pojecie w sprawie farbowania. Ja szukam jeszcze farby na allegro żeby zrobić zapas ale nie widze tanszych od tych, które kupiłam. Pozdrowienia

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

[QUOTE=lilia23;29384918]
Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Kolor jasniutki, super że w końcu Ci się udało

tak nie powiem bardzo sie ciesze;d ale teraz mysle co dalej bo kurcze no wlosy sa w ciapki przod mi sie podoba tylko tyl rozjasnilo bardzo gdzieniegdzie sa wresz zotle i zastaanwiam sie jaka mam nalozyc farbe zeby nie pociemnaly bardzo ale tez zeby nie byly tak bardzo rude jak sa teraz z tyl bo tyl jest na serio straszny nie moge zrobic zdj zeby dobrze uchwycic kolor bo i tak wychodzi inny i zastanawiam sie jakie bym miala wlosy gdybym polozyla ta farbe:


zdj robilam teraz przy sztucznym swietle w rzeczywistosci sa jasniejsze
Nie sadzę zeby przyciemniło
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora