Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 12:15   #2603
patik108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
nalozylam ta farbe z naturii mleczna czekolada troche przyciemnil ale nie jest to jakas super roznica;d narazie zostawie wlosy w spokoju bo uzylam juz tyle farba dam im odpoczac i tak dziwie sie ze nawet nie sa w jakims strasznym stanie i zastaanawiam sie nad tym ciemnym blondem co mi podalas ale skoro braz z joanny kiepsko chwycil to czy ten ciemnym blond wogole mi cos przyciemni? moglalbym miec troszke ciemnjesze te wlosy i zeby nie bylo tak widac bardzo rudosci( po wiem ze calkowicie sie ich nie pozbede) tylko nie wiem jaka farba bylaby dobra a nie droga i e zeby nie wyszly znowu bardzo ciemne
To chyba faktycznie dobry pomysł dać im trochę spokój na jakiś czas..ciężko powiedzieć czy chwyci u Ciebie i jak chwyci ten popielaty blond, na rozjaśnianych/ dekoloryzowanych włosach to zawsze jest loteria. Ja tam myślę, że nawet jak nie przyciemni to chociaż zadziała jak toner na rudy/żółty odcień, więc dobre i to. Teraz jak będziesz brała jakieś farby to po prostu szukaj w odcieniach popielatych i bądź konsekwentna a w końcu ten rudy zgasisz.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez milosc17 Pokaż wiadomość
witam
chcialam prosic Was o opinię. Zawsze chcialam miec wlosy w kolorze jasny blond ale niegdy mi sie to nie udalo, w tej chwili obcielam wlosy i mam dosc krotkie i znow powrocil pomysl rozjasnienia
kupilam rozjasniacz Carrisima z firmy Andra jest to producent art. fryzjerskich najpierw chce go nałożyc, a następnie farbę WELLATON kolor special blond nr 12/1
jak myslicie czy to dobry pomysl?
wklejam aktualne zdjecie
Ja niestety nie potrafię Ci pomóc :-( Sama bym chciała mieć blond i nie wiem jak to zrobić żeby z rudo-jasno-kasztanowych zrobić chłodny popielaty blond, ale metodą prób i błędów może się w końcu uda..Popytaj na blondach może tam ktoś Ci pomoże. Ten twój kolor wygląda na świeżo malowany, taki soczysty rudzielec z Ciebie Myślę, że może być ciężko uzyskać blond bez rudości ale trzymam kciuki Daj znać jak poszło !
patik108 jest offline Zgłoś do moderatora