Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 17:23   #1642
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow
jaaaaki koot
ale pazurki Ci podrosły też bym je chciała zobaczyć w kwadratach
Nawet poszłam specjalnie zmierzyć i wyszło mi: kciuk 1,8; wskazujący, serdeczny i fakerek po 1,6; mały 1,3. Nie jestem niestety tak odważna, by je spiłować na kwadraty, za dużo do stracenia Nie wyjdzie z kształtem i znów spiłuję na zero, a potem czekaj dwa miesiące, aż odrosną...
Może kiedyś!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
Paznokcie długie, ale kształt mnie przy tej długości nie przekonuje wg mnie dość ciężko wyglądają.
Kot świetny, przeuroczy nosek ma
Dzięki, naprawdę długo na tą długość czekałam Kształt właśnie taki nijaki jest, chciałabym lekko zaostrzony, jak Twój. Migdałki, tak? Ale za nic nie potrafię tak ładnie wypiłować.

Cytat:
Napisane przez Yenotek
Sześć Souv! Fajnie, że jesteś wyniki na pewno będą bardzo dobre
Niesamowicie zapuściłaś! Piękne są, długość chyba już maksymalna. Ja bym trochę wyszczupliła je w migdałek. Świetne
Tęskniłam za Wami, fajna tutaj atmosfera jest Cieszę się, że tak miło zostałam przyjęta po tak długiej nieobecności. Wyników nie jestem na 100% pewna, bo ogółem te trzy lata nauki nie były zbyt fajne... Wszystko olałam, jak bunt to bunt
Dziękuję! Chciałabym tak jeszcze z 2mm zapuścić, a potem się zobaczy. Też chcę migdałki, ale nie potrafię spiłować. Jak już się za to wezmę to wychodzą takie trójkąty, że szok

Cytat:
Napisane przez Yenotek
Spamuję Wibo, brokat hand made i brokat z Chin Więcej na blogu
Zmieniłaś kształt! W takim lepiej, zdecydowanie Kolor piękny, taki intensywny.
A jaką masz długą płytkę na kciuku, łaaał!
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2013-05-01 o 17:25
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora