Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-28, 13:58   #2589
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Trzymam za Was kciuki dziewczyny
ptzretrwałam skróciłam sobie zajęcia

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chciałabym się lenić do 10 ale niestety od ósmej
jutro mam na 8 za to

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie ma to jak zrobić mani dla Coone.
Mani które prezentuje się dobrze jedynie w odpowiednim świetle....

Miało być tak: Warta w złocie i diamentach jesteś tyle ile ważysz albo i więcej a serce masz brylantowe.
Baza to lakier który kiedyś mi wysłałaś wraz z cieniowaniem wykonanym brokatami.
Wyobraź sobie, że to się mieni i migoce. Delikatne złote drobinki mieszają się z milionem multikolorowych hologramowych rozbłysków....
Załącznik 5492651

Obiecuję Ci jeszcze jedno mani.
W sobotę.
cudowne pazurki i lakier w słonku to już w ogóle ślinka cieknie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Poka Dziewczyny na pewno coś podpowiedzą.
ok ale później może jak nie zapomnę naprawdę to nic ciekawego :P

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Wrzucam ostatnio kupiony brokat albo hmm brokato-flejki Żadna perła z tego nie wylazła, w sumie okazał się całkiem przyjemnym lakierem Za to czarny wydał chyba ostatnie tchnienie, namęczyłam się z nim strasznie
Skracam dziś pazury, mocno Strasznie mnie już wkurzają, przyda im się
ojej jakie śliczne szkoda, że skracasz, bo są cudowne ale wiem, że mogą denerwować, przerabiałam to

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wiem, że to nie przyspieszacz, ale normalny lakier nie schnie aż tyle czasu. Po nocy mam odciski, a dziś lakier nadal jest miękki i paznokciem mogę rowki robić.
Chciałam pokazać kolejnego Barielle i w związku z tą tragedią nie pokażę.
czyli porażka

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Teorio, nadchodzę
Nadrobię jak wrócę, albo jutro
dasz radę

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko ja bym huknęła Kiedyś w autobusie trafiłam na ocieraka Wstałam i opierdaczyłam, facet wysiadł w podskokach na następnym przystanku Moja ciotka poszła do parku z koleżankami robić fotki. One się ustawiały, ona pstrykała. Nagle pisk, dziewuchy w długą, ciotka się ogląda a tam stoi machaj, w płaszczu rozpiętym, bez spodni. Popatrzyła na niego i mówi- I czym tu się chwalić, mój chłopak ma większego Facet w trymiga płaszczyk zapiął i w tył zwrot. Do tej pory mamy ubaw jak opowiada
Dolałam ciutkę tego holosia do mojego franka i powiem, że róznica jest- widać liniowe holo od razu a było rozproszone
Viv ja też specjalnych, manualnych zdolności nie posiadam więc wróżę raczej porażkę niż sukces
ja też kiedyś miałam incydent z machajem spierdzielałam jak szalona ale Twoja ciotka wykazała się odwagą

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja wstawiam zaległości stare, ale może widziałyście na blogu.
ja widziałam na blogu i wyglądałam tak --> :slina;

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
z tej okazji podrzucam zdjęcia Wibo 169 w świetle dziennym, niby słabe, ale.. zawsze coś
jakie Ty masz zadbane skórki a w dziennym Wiboś też piękny
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując