Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-28, 14:23   #2593
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Moja ciotka poszła do parku z koleżankami robić fotki. One się ustawiały, ona pstrykała. Nagle pisk, dziewuchy w długą, ciotka się ogląda a tam stoi machaj, w płaszczu rozpiętym, bez spodni. Popatrzyła na niego i mówi- I czym tu się chwalić, mój chłopak ma większego Facet w trymiga płaszczyk zapiął i w tył zwrot. Do tej pory mamy ubaw jak opowiada


Obawiam się, że to cudo, u mnie gule powoduje. Chcę jeszcze sprawdzić ale sie boję Kurcze jak się okaże, że to to, to się załamię
Machaj Raz miałam (nie)przyjemność spotkać machaja na mieście... ale no mówiłam - mistrzem ciętej riposty nie jestem, toteż rzuciłam okiem i poszłam dalej

Ojj kiepsko Mam teraz dwie gule (no, gulki) na łuku brwiowym... zobaczę co z nimi zrobi.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Godzinę temu było ciemno...
Nagle wiatr przewiał chmury na moment i pobawiłam się w myśliwego. Słońce pojawiało się do słownie na sekundę czy dwie.
Załącznik 5492900

Załącznik 5492901
Znów się zaciąga mocniej.
Iskrzy
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja wstawiam zaległości stare, ale może widziałyście na blogu.
Widziałyśmy, tak nas nie przekupisz
Świetne Bardzo lubię takie niejednoznaczne kolorki jak ten OPI
Tylko czy kciuk nie jest za długi w porównaniu do reszty?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dobry!
Całkiem przyjemny przyjemniaczek () z niego. A propos jajek, to chętnie bym Cię w nich zobaczyła.


Dziewczyny, ile Wy tego nakładacie? Ja chyba za bardzo poskąpiłam, bo wchłonęło mi się i tylko delikatnie złuszczyło. Ale jeszcze dziś wypróbuję i dam więcej.

To postanowione Nie dam głowy, że to będą jajka-jajka, bo już mam bardzo duże migdałowe naleciałości, ale postaram się

Do mnie właśnie doszła paczka Będę próbować!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując