Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-04, 23:28   #3
magneresestamor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadanie włosów po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Co prawda nie odstawiałam tabletek, ale z dwuskładnikowych, przeszłam na jednoskładnikowe więc swoje też przeżyłam. Moje wypadanie zaczęło sie krótko po przestawieniu (bez żadnych przerw, jedne skończyłam brać, a następnie zaczęłam te drugie), czyli po około 2-3 tygodniach. Na początku nie widziałam problemu, bo był okres jesienny,a wtedy wzmożone wypadanie się zdaża. Po około 2 miesiącach włosy leciały juz bardzo mocno. Kupiłam Jantar i balsam do włosów wypadających Seboradin i efekty zobaczyłam praktycznie po 3 tygodniach.

Nie wiem czy w tej sytuacji da się dużo pomóc poprzez wzrorowanie na innych przypadkach. Kuracje hormonalne sa chyba środkami o najbardziej zróżnicowanym wachlarzu skutków ubocznych.

Proponuję, żebyś uzbroiła sie w cierpliwość i ewentualnie odżywiała się zdrowo, stosowała jakieś kuracje wewnętrzne. Jeśli nawet organizm musi odchorować hormony, niech będzie bez niedoborów, które mogłby jeszcze wzmagac wypadanie Możesz oczywiścei uzbroić się w zestam kosmetyków. Jeśli kiedykolwiek używałaś specyfików zmniejszających wypdanie, przyspieszających porost itp i wiesz co Twój skalp lubi - zastosuj to.
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Zaczęłam właśnie pić drożdże i wcieram wodę brzozową, więc mam nadzieję, że jakoś się tym podratuję. Jednak masz rację co do tej cierpliwości, trzeba jakoś przeżyć ten okres wypadania i mieć nadzieję, że nie wyłysieję.
magneresestamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując