Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-30, 18:48   #1012
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Kusi mnie trochę. Może jutro przejadę się do jakiegoś marketu. Dziś mi głowa pęka.
Aniyam a kiedy spodziewasz się organizerków na kosmetyki? Ja podobnych szukałam. W Tk maxx bywają, niestety te bardziej praktyczne są w kosmicznych cenach.
Zmacaj, zmacaj, bo fajny jest

Też wszędzie szukałam w Pl tych szufladek ale ceny z kosmosu i wszystkie takie jakieś niepraktyczne, bo ja chciałam dużo szuflad i małych i dużych. Patrzyłam też w tym sklepie co większość blogerek i vlogerek niby się zaopatruje, ale jak się dokładnie przyjrzałam to większość z nich ma właśnie z chin a nie z tej firmy, widać to po uchwytach w szufladkach. Te z mivo czy jakoś tam są takie, że trzeba palec w dziurkę włożyć, a te z chin mają fajny uchwycik. Myślę, że w przyszłym tygodniu powinny już u mnie być
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora