Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:29   #1010
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

O dziewczyny co dziwne nie miałam żadnego szoku, że stałam się ciemna. Jakoś to tak normalne dla mnie. Tż tylko krzywo patrzył ale to z powodu że pierwsza farba na zielono się wymywała a potem to jak zawsze nic nie zauważał
Włosy wyglądają lepiej bo to przede wszystkim zasługa braku rozjaśniania A na serio to zdjęcia z dzisiaj a wczoraj właśnie kładłam Joannę Multi Soft Color. Jakie włoski po niej cudne!!! No i jedyne co zmieniłam po przefarbowaniu się na brąz to z szamponów do blondu zmieniłam na Timotei ten z avocado i odżywkę z tej samej serii. Glorię odstawiłam bo włosy mi po niej masowo wyłaziły bez względu czy jasne były czy ciemne. Po Timotei może jeden czy dwa się zdarzą. Muszę jeszcze jakieś serum na końcówki rozdwajające się kupić bo mam z nimi straszny kłopot. Znacie może jakieś cudo, byle niedrogie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

O serum to myślałam o Joannie z apteczki babuni jest takie i kosztuje ok 6-7zł. Ale nie wiem jakby podziałało.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora