Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-09, 17:36   #1325
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Daje zdjęcie mojego koloru. Wszystko byłoby spoko- kolor fajny, pasuje do mnie, bo mam ciemne brwi, zielone oczy i ogólnie spoko. Alee.. myślałam, że to farba beż aż tak mocnego utleniacza (6%). Kolor NIBY do 24 myć, a już się znacznie wypłukał po 3 myciach w tym 1 mycie to było farby. Mam tylko 1 zdjęcie z pierwszego dnia tej farby.
bo to czerwień! Ona zawsze się wymywa. Tylko dobry szampon do włosów farbowanych może coś zadziała

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
cerę mam bladą bez zaczerwienień i krostek.Ale to nie o cerę chodzi.Jak uwielbiam swoją bladość i podoba mi się jasna cera z rudymi włosami.Bronzera uzywam jedynie na kosci policzkowe.Ale to nie o cerę mi chodzi.Raczej o moje naturalnie czarne brwi,które mysle,ze w polaczeniu z rudościa bedą wygladaly sztucznie,do tego niebieskie oczy zawsze wydawalo mi sie,że rudości pasują do brązowych oczu,albo najlepiej zielonych.nie chodzi mi też o taki mocny rudy jak np masz w avatarkumi chodzi o brązowo rude włosy.Właśnie jakiś miedziany brąz,machoniowy brąz czy coś takiego.Zeby nadal pozostały w miarę ciemne,ale żeby miały taki fajny odcień rudości...nie wiem jak to wytlumaczyć

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


no właśnie ja wyglądam tez jak debil ale mimo wszystko rudy mi się podoba...przeważnie na kimś bo na sobie niekoniecznie
To chyba też kwestia samooceny. Ale tobie by pasował rudy ashlee bo to taki brązowo rudy. A brwi? Jest brązowa henna co podobno rudzi brwi.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hej

No ładnie, chwilę mnie nie było, a tutaj z maniaczek brązu zrobił się wątek maniaczek rudości Ja raz miałam rudy na głowie i przyznam się szczerze, że wyglądałam jak debil
Ja w jasnym rudym wyglądam jak debil patrząc po przymierzaniu fryzur. Musze w ciemny rudy celować
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora