Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 07:38   #2157
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Targi będą w Nowohudzkim Centrum Kultury na al. Jana Pawła II Też się muszę wybrać i poszperać. Bilet wstępu kosztuje 20 zł więc jak już iść do wypadałoby coś kupić
Bardzo dziękuję za info.Zobaczę na grafik czy dam radę iść

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ogromne dzięki SzatAnko Mi by jak najbardziej odpowiadała formuła Oryginal, właśnie przepatrzyłam kolorki i wpadły mi w oko 3 tylko dalej nie wiem jak ruszyć Dziękuje za linki Tylko nie wiem czy bym umiała wziąć udział w takich zakupach zbiorowych bo to już dla mnie "wyższa szkoła jazdy" Co do innych firm mineralnych to przetestowałam Lumiere (świetne tylko mnie zapychają ), Pixie (kolory są świetne a ogólnie troszkę gorsze od Lumiere) i teraz Lucy

* już mi się troszkę rozjaśniło jak działa wątek z grupowymi zamówieniami
Ja miałam takie same obawy że nie dam rady ze wspólnymi ale jak zrobiłam pierwsze to już poleciało.
Jakie kolorki Ci wpadły w oko?może je mam to się podzielę.Ja żółtek jestem ale inne też kolorki mam(no i inne firmy też)

Lucy i Lumiere to też moje podstawowe proszki ale lubię jeszcze AWGM bardzo lubię bo są lekkie

Jakbyś miała pytania to wal śmiało,nie jestem specjalistką jak Grażynka ale coś tam liznęłam temat
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora