Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 11:12   #3894
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
w ogóle Wasza liczba lakierów mnie powala, ale gdybym powiedziała mamie, że piszę tu z Wami na tym forum i macie tyle lakierów, tzn. więcej ode mnie, to zamknęłaby mnie w psychiatryku. A przy Was to ja jestem alikiem z moimi 17 lakierami

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

pomózcie mi proszę - doładowała mi dzisiaj mam konto za 25zł. Kupiłam sobie taki pakiet smsów i mmsów za 6zł (1gr/6gr) bo to się bardziej opłaca i mam na koncie 12,71. Jakoś sprawdzilam z ciekawości, chociaż rzadko to robię. O co chodzi ? Błagam..
Luzik w ramionkach, ja też mam mało Planuję dokupić sobie ok. 10 szt. Safari, uwielbiam ich kolory W końcu po długich poszukiwaniach odkryłam, gdzie je mogę kupić poza Allegro, więc korzystam póki są Na razie ma być dostawa w piątek/niedzielę - to budka na targowisku. Błękitny, zielony, pomarańczowy.... już się nie mogę doczekać Nawet słodycze mi tak humoru nie poprawiają Chociaż nie, słodycze i lakiery oddziałują na mnie tak samo Nie chcesz mojej zguby lakier daj mi luby!

Masz Orange? Kiedyś też korzystałam z tych pakietów. Ale zawsze pobierało mi odpowiednią sumę. Masz konto w orange on-line? Tam mogłabyś spr. Możesz też zadzwonić na jakąś infolinię. W końcu to Twoje pieniądze a one nie rosną na drzewie


wiedzmolinek96 - przeurocze są te zwierzaczki Szczególnie żabcia i reniferek
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora