Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 13:46   #4704
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Koty są prześliczne Ale wydaje mi się, ze to chyba nie są stemple Nie znam tego wzoru. A mam Essence, BM, Konada też znam. Naklejki to chyba też nie są. To może jakieś tatuaże?

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Ale cudo... Mam nadzieję, że jeśli ktoś dojdzie co to za firma to wrzuci tu info, bo zdecydowanie chcę takie kotki na paznokciach...

Kupiłam wczoraj 'zestaw startowy' do stempelków, będę się nim bawić w weekend i nie mogę się doczekać Jakieś porady dla osoby początkującej?
Nie zniechęcaj się. Mnie na początku nie wychodziły za bardzo, ale już po kilku próbach było super. Teraz wpadłam w stemple jak śliwka w kompot, mam już dużą kolekcję

Zdrapak możesz od razu odłożyć w kąt. Rysuje płytkę i źle zbiera lakier z płytki. Najlepsza jest stara karta bankomatowa, albo jakaś karta klubowa, albo coś innego twardego Ja nawet kiedyś używałam okładkę z dokumentów, taką plastikową tradycyjną. Dobrze mi służyła

Jaką masz płytkę w zestawie? Zawsze spotykałam zestawy z tą sama płytką, a podobno są różne jednak

Miłej zabawy
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora