Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja samemu? Czy to mozliwe ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-26, 17:20   #36
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Mikrodermabrazja samemu? Czy to mozliwe ??

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
po prostu wypowiadam sie z punktu widzenia osoby pracujacej w zawodzie,ktora duzo widziala.. i przestrzegam,zebys sobie krzywdy nie zrobila.. bo uwierz, ale kwasami moze Ci zmasakrowac czasem kosmetyczka a co dopiero Ty sama,bez przeszkolenia, wiedzy.. co do martwicy, jesli zrobi sie martwica (czego nie widac na zewnatrz, wyglad Twojej skory z zewnatrz sie praktycznie nie zmieni, natomiast wewnatrz.. to bedzie takie spustoszenie,ze zaden zabieg czy kremy pozniej juz nie zadzialaja na nia..) jak tylko znajde odpowiednie moje notatki ze szkoly chetnie zeskanuje i przesle. Nie zamierzalam sie klocic ani obrazac ale wydaje mi sie,ze skoro posiadam jakas wiedze to nalezy sie nia podzielic,zeby ktos sobie krzywdy nie zrobil.
nie bede tu udzielac Ci odpowiedzi zeby ktos sie nie przyczepial,ze dyskusja schodzi w inne rejony wysle Ci prywatna odpowiedz

Hmmm ... na pewno masz racje. Ja nigdy nic nie slyszalam o martwicy. Ale wiem ze dlugotrwale uzywanie niektorych kosmetykow moze dac rezultat dopiero po kilku latach negatywny oczywiscie.

Dzieki za przestroge
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując