Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - merz special-mogą zapychac?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 23:43   #8
heremenegilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: merz special-mogą zapychac?

Hej!
Od około tygodnia łykam merz special. Wcześniej łykałam przez niecały miesiąc Zincas - to w ramach walki z łysieniem plackowatym. Przy cynku moja cera mieszana zaczęła być mniej uciążliwa, tzn. tam gdzie zwykle się przetłuszczała, sebum zrobiło się mniej i pory jakby mniejsze. Ale włosów i tak coraz mniej więc sięgnęłam po coś bogatszego - właśnie Merz S. I nie wiem czy dobrze zrobiłam - skóra na całym ciele w ciągu tych kilku dni stała się sucha, ale nie łuszcząca się, lecz jakby zsypana mąką ziemniaczaną - taka dziwna w dotyku. Na twarzy pojawiły mi się nowe zmarszczki i żadne kremy nie pomagają - po kilku minutach od aplikacji skóra znów jest taka... "mąkowa" I do tego całe łopatki i dekolt mam w krostach - większych i mniejszych - i czerwonych plamkach. Skóra swędzi mnie okropnie, zwłaszcza rano. Od dzisiejszego poranka plamy, czerwone i swędzące mam i na twarzy. Nie wiem czy to efekt tabletek, czy uczulenie na Nuxe, do którego w tych dniach wróciłam. Ale kremem ni smaruję całego ciała i gdy używałam go kilka miesięcy wcześniej moja skóra nieźle go tolerowała.
Zastanawiam się nad odstawieniem tego suplementu, ale sama nie wiem. Może lepiej poczekać
heremenegilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując