Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasna karnacja i solarium
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 22:42   #12
xoKatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Jasna karnacja i solarium - POMOCY

Mam dość jasną karnacje skóry, mimo że nazywano mnie córką młynarza, nie jestem aż tak blada
przez całe dzieciństwo/nastoletnie lata opalałam się na buraka, jednak jako tako opalenizna zostawała na jakiś czas, bez szału ale moja skóra jest w stanie złapać trochę opalenizny (wiem, że niektóre osoby z jasną karnacją nie mogę się opalać, ja raczej do takich nie należę), z twarzą jest dużo gorzej, raz spaliłam się na mordzie 3 razy w ciągu wakacji, przychodzę do szkoły a tu kolega się mnie pyta czemu jestem taka blada -.-
rzadko używałam jakichkolwiek kosmetyków, tylko jakichś tam kremów do opalania i balsamów po

szczerze mówiąc nigdy jakoś nie starałam się w końcu porządnie opalić tzn. nigdy nie zainwestowałam w dobre kosmetyki, nie chodziłam na plaże codziennie czy coś takiego, po prostu aż tak mi nie zależało

ale teraz stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić, bo po prostu z taką karnację wyglądam źle

dlatego chciałabym się tu kogoś poradzić kto może jest w podobnej sytuacji co ja, planuje zacząć chodzić na solarium ale nie wiem na ile minut, ile razy w tygodniu i jakie kosmetyki stosować, żeby uzyskać dobry efekt
nie zależny mi na kartnacji mulatki ale tak mieć 1-2 tony ciemniejszą skórę byłoby extra, dlatego BŁAGAM o pomoc
xoKatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując