Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-11, 16:21   #2643
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Chyba w tym wątku relacjonowałam dla Kasi bazę MACa wczoraj nałożyłam ją na serum Urgence Plante System http://www.apteka-centrum.pl/urgence...cturers_id=117 które wchłania się bez śladu (często trzeba coś dołożyć, bo mocniej przesuszoną skórę boleśnie ściąga) i na takim gruncie spisywała się zdecydowanie lepiej - nie użyłam zupełnie absorbentek, pod koniec dnia delikatnie błyszczał się nos. Może to jest metoda na mat przy tej bazie pryszczyki się na razie zmniejszyły, po wczorajszym użyciu nic nowego nie wyskoczyło.
A MK wzięłam 100, z ciekawości porównam ją z medium tak czy siak przyda mi się jaśniutki i bardziej nawilżający podkład (nie wiem czy nie puścić Skin Tonica w świat, skoro będę mieć równie nawilżający, ale jaśniejszy podkład)
super
O rany I po tym jak entuzjazm zdecydowanie opadł, teraz znów nabrałam na nią ochotę. Zgłupieć można przez to forum Jak wrócę do Krakowa to koniecznie muszę ją przetestować.
Ciekawa jestem również czy różnica pomiędzy 100 full a medium jest tak samo znaczna jak pomiędzy 104 tych dwóch wersji
W każdym razie za jakieś 2 tygodnie napisz proszę czy faktycznie alarm o zapychaniu był przedwczesny, bo to mnie zniechęciło bardzo. Wolę się delikatnie błyszczeć po jakimś czasie niż moją wypielęgnowaną starannie cerę narażać na zatykanie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora