Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stosownie do swojego wieku:D czyli ja w wersji dojrzałej;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 00:43   #16
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: stosownie do swojego wieku:D czyli ja w wersji dojrzałej;)

Ooj niee, co ta moja szesnastka tworzy? ma być młodzieżowo i koniec jest ładnie, ale makijaż nie na Twój wiek tak to niech się malują jakieś starsze sfrustrowane panie którym na starość wyżarło ostatnią ksztynę kultury i dobrego wychowania no ale cóż, bywa i tak.

Przeczytałam kilka komentarzy pani Doroty50 (50 to wiek, jak mniemam ). Ludzie. Większość to jakieś uwagi, albo co do przekrwawienia białek ocznych, albo co do kosmetyków z niższej półki, albo do Bóg wie czego jeszcze. Tak jednego pozytywnego posta raz na ruski rok od pani Doroty przeczytać, to by nikomu nie zaszkodziło ale widać niee, albo skrytykować, albo nie napisać nic. Słyszałam kiedyś o czymś takim jak 'wampir emocjonalny' (osoba która czerpie radość ze smutku, gniewu innych, czy coś tam takiego ). Uznałam to za maksymalną głupotę. Zaczynam wątpić

Pozdrawiam Paulinko, szesnastko moja, nie przejmuj się głupimi przytykami, bo sama wiesz najlepiej ile masz lat, jak wyglądasz i w czym się dobrze czujesz
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując