Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-18, 21:04   #151
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VII

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
sreberko nie doczytałam, że masz coś z kręgosłupem. to jeszcze zdążysz obczaić wizytę u ortopedy, nie ma żartów, żeby coś Ci się nie stało podczas wysiłku sn!

ja też się boję sn, ale wiem, że to lepsze dla dziecka. nie zapowiada się wielkoludem, więc zamierzam zrobić co w mojej mocy żeby dać radę. lekarz mnie uspokoił że jakby coś się działo, to żebym była spokojna, bo w szpitalu w którym będę rodzić nie zwlekają z cc.

ja mam częste bezbolesne skurcze, niby bezbolesne, ale czasem aż zgina póki nie przejdzie.
W tym moim chyba też nie zwlekaja, bo statystyka z poprzedniego roku wygląda nastepujaco: 55% cesarek i 45% sn. Wydaje mi się, ze mega dużo tych cesarek, nigdy bym nie przypuszczala, ze może być ich więcej niż sn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
To były tylko bóle okresowe. Ciekawa jestem jak to wyglądało u innych dziewczyn.

Teraz też mam coraz częściej bóle okresowe, ale nie są regularne. Kilka razy na dzień. Nie pamiętam czy miałam takie z Marcelkiem.

Od zawsze pierwszy dzień okresu to u mnie tragedia. Kolejne już spoczko.
Zazdroszczę tej niewiedzy 😀

Wiecie że moja mama nie miała w ogóle bóli porodowych? Z tego powodu miała 3 cesarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie pierwszy też masakra, a kolejne ok 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora