Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-11, 18:45   #705
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Lightbulb Dove, granatowa seria oraz Bambino :)

Szukam wszędzie i nic dlatego postanowiłam założyć ten wątek. Jeżeli jest już podobny to proszę o przesunięcie i przepraszam

Proszę o analizę odżywki Dove z granatowej serii ( odżywka Damage Therapy, odżywka z odbudowującym serum, włosy suche i zniszczone). Interesuje mnie to czy ta odżywka faktycznie ma właściwości regenerujące czy tylko zawiera składnik po którym włosy tak ładnie wyglądają ?

Skład : aqua, cetearyl alcohol, dimethicone, stearamidopropyl dimethylamine, behentrimonium chloride, parfum, dipropelene, glycol, lactic acid, dmdm hydantoin, amodimethicone, potassium chloride, disodium edta, peg-7 propylheptyl ether, propylene glycol, cetrymonium chloride, phenoxyethanol, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, linalool, ci 15985, ci 19140

Skład przepisalam z opakowania odżywki według kolejności, na kwc zauważyłam, że jest napisany inny (być może podobny) skład.

Co do Bambino również proszę o analizę (skład przepisałam z opakowania bo różni się od podanego na KWC) Być może to jest ten sam skład tylko inaczej podany, lub podane tylko niektóre składniki, nie znam się na tym

Skład: aqua, paraffinum liquidum, glycerin, butylene glycol, stearic acid, stearyl alcohol, cetyl alcohol, cera microcristallina, glyceryl stearate, hydrogenated coco-glycerides, dimethicone, panthenol, phenoxyethanol, sodium carbomer, lanolin alcohol, methylparaben, butylparaben, ehylparaben, isobutylparaben, parfum, citronello, coumarin, hydroxycitronellal, linallol, alpha-isomethyl lonone, cinnamyl alcohol, limonene, geraniol

Czy kremik Bambino naprawde ma właściwości pielęgnacyjne ?

Jeżeli jest już taki wątek to jeszcze raz przepraszam
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora