Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak osiągnąc taki efekt na włosach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-26, 23:59   #11
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Aga a ladnie to tak sie ukrywac :)

Wygladasz SUPER.. naprawde! W ogole nie poznalam Cie na tym zdjeciu [img]icons/icon7.gif[/img]...dwa razy przeczytalam aby sie upewnic, ze napisalas, iz jest to Twoje zdjecie [img]icons/icon7.gif[/img]. Nie zrozum mnie zle, nie mowie, ze na pierwszym w Galerii wygladasz zle (bo wygladasz tez fajnie) ale na tym wygladasz duzo, duzo mlodziej ( tak dla przypomnienia, Ty masz dwoch synow, tak? wiec kiedy urodzilas pierwszego, w wieku 17lat, czy co?) . Ta fryzurka odjela Ci z 10lat, bo szczerze powiem, ze na tym zdjeciu w galerii, wygladasz na kobiete tak ok30 a na tym na 20pare latek..
Superowa zmiana, tylko czemu tak pozno ujawniona [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. ja tez farbuje wlosy Wella u fryzjera, czy moglabys podac dokladniejsze namiary na ta farbe, no i najwazniejesze, czy numery farb na calym swiecie sa takie same? I co robisz, zeby wlosy nie nabieraly zlotego koloru? Bo ja ostatnio mialam robione pasemka i jeden kolor byl bardzo, bardzo jasny blond, wlasnie popielaty a wrecz troszeke bialy i niestety z czasem kolor zaczal sie zmieniac na zloty, mimo, ze myje wlosy fioletowymi szamponami [img]icons/icon9.gif[/img]..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora