Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-19, 06:16   #745
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[QUOTE=xPoziomkax;49396824][QUOTE=maarthusia;49395988]
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

Ta miniatura LPRN mnie skusiła
Ten kolor 461 jest cudny, pięknie się mieni, lekko holograficznie. Nie wysusza ust, nie skleja, ale trwałość rzeczywiście taka sobie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Mówisz o Clinique Superbalm?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------
O Clarins Lip Perfector i Gloss Prodige

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Dziś w ofercie dnia w D. paleta NYX za 99zł. nuuuuuuuuudaaaaa

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Kusi mnie mini zamówienie z D. Jest w próbkach niespodzianka z Sensai, strasznie bym chciała dostać ten mini puder, narobiłyście mi smaka

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Ale mnie od rana wk... PB nie uznali jednej reklamacji, bo "nie dokonałam zakupów przez ich stronę". Co za bzdury. Inne pewnie też odrzucą. Olewam ten głupi program Nie mam zamiaru "dokumentować" wszystkich zakupów, bo ani nie mam na to czasu ani ochoty. Chyba nie o to powinno chodzić w programach lojalnościowych
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora