Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-02, 12:53   #1331
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cześć Dziewczyny! Matko kochano na nic nie mam czasu... nadrabiam szybciutko i może w tygodniu jakos bardziej systematycznie będę zaglądać.

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Bardziej by pasował do tej czerwieni, ale taki kontrast też całkiem fajnie wygląda.


Może zostańmy przy Twojej wersji, nie kuśmy Mgiełki do złego.


I mani. Długość i kształt o nazwie "głupota boli, dosłownie".
Muszę sobie ukręcić takiego tinta ciepło fioletowego

Mgiełka jest wiecznie wodzona na pokuszenie, także jedno kuszenie mniej czy więcej

Na takich krótkich mi w sumie rozszerzanie nie przeszkadza, ale owale rulezzzzzz! Mani świetne!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję i ja!
Użyłam: na białej bazie: China Glaze-Seas the day; China Glaze- Wait n' sea; Color Club- Wicker Park + czarny z Miss sporty
łaaaaaaaaaaaa jak super!!!

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nawet oglądanie zayebistych mani nie pomaga mi się zmobilizować
a ja mam tyle pomysłów i tyle rzeczy do wypróbowania.. i nawet zdjęć zaprzeszłych mani do obrobienia.. na nic nie mam czasu. Praca koliduje z życiem!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Kocham okazje na Allegro Nowe (i stare ) dzieci:


Jarałam się jak Łazienkowski kiedy zobaczyłam Jade Mystic Gold Kicz to moje drugie imię
piękności!!! A Jade mi się podoba!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Nie mam fakiera no nie mam. Poleciałam po przyroście aż boli. Właściwie wszystkie bolą bo skróciłam ale fakier to teraz połowa prawego serdecznego . MASAKRA nawe jak obgryzałam to nie miałam takich krótkich
Taka desperacja mnie dopadła, że pójdę chyba na żel na formie
ojeja... biedna to może faktycznie zrób żel.. wiem jak to czasem potrafi człowiekowi chęc do życia odebrać. To taj jak jakaś twarzowa masakra, zaraz odechciewa mi się ruszać z łóżka.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
ale najbardzej żałuję oddania Sally Hansen Pink at him. To idealny dupe Van D'go, tyle, że z o wiele lepsza formułą.

Oddałam bo "nie zużyję, a są identyczne".
No i teraz żałuję strasznie, bo już nie można go nigdzie dostać
a jeszcze jakby mi się trafił w takiej samej cenie 9 zł to już bym w ogóle była szczęśliwa
oooo masz... ja Van d'go kupiłam w normalnej cenie nawet!!! A jakby coś miało lepszą formułę to bym czciła na ołtarzyku

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52276129]
Mani - miała być to baza pod wzorek,ale rozmyśliłam się.Ciężko mi było oddać kolor na zdjęciach :/
[/QUOTE]
Super A jak ci sie nim maluje??? Bo ja raz do niego podeszłam i jakoś totalnie mi nie szło.. Tylko ja mam starą wersję jeszcze.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam też nowe mani na blogu jest.
Fajnie wyszło

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ostatecznie przekonalam sie do owali( bo typowe migdaly to to nie sa) i chyba nie wracam do kwadratow, reka w owalach wyglada taaaaak delikatnie i zgrabnie...
Ładnie ci i w tych i w kwadratach także skoro lepsze w użytkowaniu te - zostawiaj!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora