Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-04, 08:55   #1349
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zawsze mnie kuszą takie wynalazki, ale jakoś nigdy nie zmobilizowałam się by kupić Bo tak sobie zawsze myślę, że w końcu to tylko olejki, które u mnie wielkiego szału nie robią - może wynika to z tego, co napisałaś w recenzji, że jak ma się zdrowe paznokcie (odpukać w niemalowane ) to wielkich efektów nie widać

Kocham okazje na Allegro Nowe (i stare ) dzieci:
to tak jak ja, ale bardzo chętnie testuję skoro mam pewnie tak, ale sam wpływ na skórki czy szybsze rośnięcie jest na plus, no i przyjemność z używania sama w sobie
o mamo błagam, tylko nie mów że tam masz BL Wallis? marzy mi się od wieków jakby Ci nie podszedł to plisss jestem w kolejce piersza

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o, może kiedyś przy okazji kupię
w ramach ciekawostki jak najbardziej można

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Nie mam fakiera no nie mam. Poleciałam po przyroście aż boli. Właściwie wszystkie bolą bo skróciłam ale fakier to teraz połowa prawego serdecznego . MASAKRA nawe jak obgryzałam to nie miałam takich krótkich
Taka desperacja mnie dopadła, że pójdę chyba na żel na formie

Niby prosty ale z tego lakieru cokolwiek wyciągnąć to mistrzostwo
ojej, czyli jednak nie wytrzymało

hehe nie wiem od czego to zależy, ja w sumie tylko pomalowałam

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Rozumiem, rozumiem
Tylko chciałam doprecyzować

Squowal też mi dupska nie urywa, no ale jak nie wypróbuję to nie dowiem się czy mi w tym "do twarzy"

Chętnie poczytam
no spoko

a to racja, czasem coś do kogoś tak pasuje, że mimo uprzedzeń może się super spisywać

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora