Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 10:02   #440
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No pewnie, kwas jest mniej inwazyjny niż implanty na pewno . Swoją drogą dostrzyknęłabym sobie ale maks 0,5 ml dla wyrównania bo kurde 3 lata temu usta powiększone, a dalej wary obciągary mam
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




łooo długo... ja po 1,5 roku teraz znowu byłam, bo taki mi wytrzymują, ale ja to tylko 1 ampułkę zawsze , bardziej dla wyrównania asymetrii i lekkiego powiększenia, żeby u mnei wyglądały naturalnie

A czy to bardzo boli? Też bym sobie kiedyś zrobiła chętnie większe wary Ale najpierw muszę ostrzyknąć pewne miejsca na twarzy botoksem, bo mam prawdopodobnie bruksizm(ścieram zęby z nerwów i mam napiętą szczękę, w tamtym roku przez stres cała prawa strona buzi mnie bolała bo tak zaciskałam).Więc to jest ważniejsze. Przez to mam straszne pućki Bo mięśnie w twarzy się rozbudowują hahah. Ponoć po ostrzyknięciu twarz ma wyszczupleć więc to byłoby mega.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora