Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 10:04   #442
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
A czy to bardzo boli? Też bym sobie kiedyś zrobiła chętnie większe wary Ale najpierw muszę ostrzyknąć pewne miejsca na twarzy botoksem, bo mam prawdopodobnie bruksizm(ścieram zęby z nerwów i mam napiętą szczękę, w tamtym roku przez stres cała prawa strona buzi mnie bolała bo tak zaciskałam).Więc to jest ważniejsze. Przez to mam straszne pućki Bo mięśnie w twarzy się rozbudowują hahah. Ponoć po ostrzyknięciu twarz ma wyszczupleć więc to byłoby mega.
Przeczytałam srakę .
Mnie bolało ale ja się boję igieł

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Musisz to nadrobić koniecznie Szczególnie jak się założy nowe i zaraz przyhaczy - wrażenia bezcenne

Jakim glonojadem, znajdz tylko dobrego doktorka, bo ja za pierwszym razem nie byłam zadowolona. A teraz ja nie mam żadnych glonojadów, ale jak idę to od razu mówię, że nie chcę mieć brzegów od wanny jak Natali Siwiec i pokazuję zdjęcie jakie bym chciała i on mi robi ciut większe, symetryczne i wyglądają bardzo naturalnie. Tylko licz się z tym, że pierwsze kilka dni masz usta opuchnięte i fakt wyglądasz jak glonojad ( 2-3 dni ) no i mogą się pojawić krwiaczki. Mi teraz się pojawił, ale po 5 dniach zszedł, choć wyglądałam jakby w domu przemoc była
Większość lekarzy wali namiętnie najwiecej kwasu w kontur i stąd ten efekt glonojada, sama taki miałam ale na szczęście to zeszło..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora