Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 14:32   #2446
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u lekarza i nie wiem co myśleć. Babeczka naprawdę sympatyczna ale jak usłyszała, że mi TYLKO wypadają włosy zupełnie się nie przejęła (w przeciwieństwie do mojego panikowania). Zleciła tylko morfologię wymaz ręczny i TSH na tarczycę. To wszystko. Nic bardziej szczegółowego. Do tego kurację z Seboradinem w ampułkach, już zamówiłam Seboradin Forte bo mocniejszy. I jeszcze czekamy na wyniki badań hormonów od ginekologa. Ech...


A z innej beczki. Dziś wpadłam do sklepu i wyszłam z torbą listonoszką w kolorach, na które normalnie w życiu bym nie patrzyła. I tak teraz mam dylemat. Do jakich kolorów kurtek, swetrów itp będzie pasować torba brązowa z miedziano-wiśniowym (bo ciężko mi nazwać tek odcień). Macie fotkę.
Ładne kolory chociaż nie moje myślę że pasuje większość ciepłych jesiennych kolorów : beże, rude, brązy, pomarańcz, czerwień itp.

Byłaś u internisty czy dermatologa?? Te badania to chyba takie standardowe przy wypadaniu włosów? Jakie mogłaby Ci jeszcze przepisać?
Po tym moim ostatnim orzechu włoskim mam na głowie taki plac z tłustawym brązowawym łupieżem, tak jakby z tych podrażnionych miejsc odchodziły powoli strupki no ale najważniejsze że powoli się to normuje. Może też się skuszę na ten Seboradin F. bo widzę ze na allegro jest już po 36zł (razem z przesyłką) za 14ampułek, także nie jest źle.
Nie robiłam jeszcze tej maseczki z kurkumą bo zalatana byłam ostatnio, postaram się dzisiaj.
Kachula a powiedz jak Ci służy ten tusz Skandaleyes??? bo pamiętam że na początku bardzo zadowolona byłaś. Mam ten Miss Sporty który mi poleciłaś - jest bardzo dobry, ale słabo utrwala podkręcenie tzn na moim wklęsłym oku rzęsy (końcówki) wywijają się do dołu... Testuję teraz Max Factor Masterpiece i jest bardzo podobny (może lepiej utrwala), ale ogólnie nie znosze tych plastikowych szczoteczek .
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora