Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-13, 18:29   #2447
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ładne kolory chociaż nie moje myślę że pasuje większość ciepłych jesiennych kolorów : beże, rude, brązy, pomarańcz, czerwień itp.

Byłaś u internisty czy dermatologa?? Te badania to chyba takie standardowe przy wypadaniu włosów? Jakie mogłaby Ci jeszcze przepisać?
Po tym moim ostatnim orzechu włoskim mam na głowie taki plac z tłustawym brązowawym łupieżem, tak jakby z tych podrażnionych miejsc odchodziły powoli strupki no ale najważniejsze że powoli się to normuje. Może też się skuszę na ten Seboradin F. bo widzę ze na allegro jest już po 36zł (razem z przesyłką) za 14ampułek, także nie jest źle.
Nie robiłam jeszcze tej maseczki z kurkumą bo zalatana byłam ostatnio, postaram się dzisiaj.
Kachula a powiedz jak Ci służy ten tusz Skandaleyes??? bo pamiętam że na początku bardzo zadowolona byłaś. Mam ten Miss Sporty który mi poleciłaś - jest bardzo dobry, ale słabo utrwala podkręcenie tzn na moim wklęsłym oku rzęsy (końcówki) wywijają się do dołu... Testuję teraz Max Factor Masterpiece i jest bardzo podobny (może lepiej utrwala), ale ogólnie nie znosze tych plastikowych szczoteczek .
Byłam u internisty bo dermatolog dawno temu stwierdził stres Czy standardowe? Nie, bo mogła dac mi coś na badanie czy nie mam cukrzycy, badanie na tarczyce jest podstawowe a mogła przepisać bardziej dogłębne i bardziej pewniejsze. Dziś kupiłam 1 ampułkę tego seboradinu i zapach wymiata! Jest śliczny. Głowa mnie przestała swędzieć i cała pachnie! Zamówiłam tu bo koszt z przesyłką 34,89 http://allegro.pl/seboradin-forte-am...626983958.html W sklepie w którym kupiłam jedną ampułkę koszt całego 44zł!!!
Co do maseczki zdaj relacje.
A tusz jest ok. Na pewno nie wymiata jak w reklamie. Zwykły bardzo czarny tusz. Taka głęboka czerń. Jak masz ładne, gęste rzęsy i długie to efekt będzie super ale na moich krótkich, rzadkich to efekt jakbym miała trzy rzęsy na krzyż. Ogólnie zwykły tusz. O wiele bardziej lubię swój Max Factor 2000 calorie. Świetny. Mam brązowy ale następnym razem czarny kupię.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora