Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-08, 19:50   #1068
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Oni mają raz na jakiś czas jakieś tusze droższe, Lancome i guerlain już widziałam wcześniej ale swoją droga wszędzie inne ceny, w BC bodajże mieli krem pod oczy z biodermy za 19.90 a w galmoku już cena normalna.

Zacznijmy od tego że oni tak w tym SP odbierają telefony wcale ich tak dużo nie ma, na prawą stronę czy do woli i tak nie będę jechać. Zresztą już mi się odechcialo, bo podwyższyli ceny regularne I nie wiem nawet ile sobie za to Elle zazycza








Nie kupiłam jutro podjadę, pamiętałam że jakiś był badziewny i nie wiedziałam który to a nie mogłam sprawdzić niby 30 zł nie majątek ale zawsze coś

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



A widziałaś Elle Intense w arkadii? Udało Ci się jakieś perfumy capnac?
Ogółem nic nie kupiłam w tym roku z kosmetyków jeszcze i czekam na brokuła bo puki co wielki foch na sklepy za to dno jakie serwują..

Nie wiem kto robi badania naszego rynku ale jesli one wychodzą na takie go#no jak nam dają to ja chyba za duże wymagania mam.. i trzeba do mnie mówić "królowa wysokich wymagań wysokich standardów"
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora