Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 09:27   #4238
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Honigschnütchen - mocno pachnie miodem?
Nie bardzo.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja się pocę trochę bardziej niż normalnie, ale mimo tego raczej nie powrócę do blokerów, które mają ogrom skutków ubocznych, a co najważniejsze blokują wydalanie toksyn z organizmu. Jak sobie przypomnę te pieczenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienia Zresztą u mnie nie wszystkie blokery się sprawdzały, a te nawet, które dawały radę, to po pewnym czasie nie miały już działania. Ja się już wolę trochę spocić, byle by nie było przykrego zapachu.
Mnie nie podrażniał tylko niebieski Etiaxil. Nie używam go tego lata, bo lata prawie u mnie nie ma, jest mi tak zimno, że musiałam pod koniec lipca kupić laczki domowe z wełny i skóry, bo nie mogłam wytrzymać z moimi lodowatymi stopami. Ale w innych warunkach bym używała. Nie zawsze da się wyeliminować skutki uboczne.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio szampon odżywczy Vianek, mimo iż nie sprawdził się u mnie szampon Sylveco pszeniczno-owsiany. No i niestety Vianek też nie jest dla mnie. Już przy pierwszym myciu zauważyłam, że wypadło mi trochę więcej włosów niż zwykle, a dziś umyłam nim włosy po raz trzeci, no i już leci mi z głowy sporo włosów To samo było z Sylveco, także ja już więcej się na nic nie skuszę z Sylveco/Biolaven/Vianek. Jedynie ich płyn micelarny mi służy.
Ja już nic z Vianka nie kupię, jakość mnie nie zachwyca i w życiu nie dam rady zużyć mgiełki w 3 miesiące. Sam fakt, że jestem tak ograniczona terminem przydatności i muszę sięgać po ten produkt "na siłę", żeby się nie zmarnował, bardzo mnie zniechęca do marki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora