Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 13:28   #4247
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małgosiu, a w której aptece zamawiasz Laverę ? i czy planujesz zamówienie w Ecco Verde ?
zamawiam zwykle tylko z gemini i z aptekaeskulap
zależy jakie tam ceny która ma lepsze (to się zmienia) ale ogólnie są tanie.. jak będę robić następne w aptece to dam znać, bo mają wysokie progi do dd
z eccoverde na razie nie planuję, jak była jakaś % to zrobiłam zapas

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dezodoranty Schmidt's polecam kupowac na iherb taniej wychodzi, bo sa za 35 zl, a na Ecco Verde po 50 zl.
ostatnio z rabatem kupowałam, to coś koło 4 dych wyszło
ja nie radzę sobie z zamawianiem z iherba

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ależ to śmierdziuszek

czyli albo nie wytwarzasz dużo potu, albo prowadzisz bardzo spokojny tryb życia?

na Garnier się nigdy nie skusiłam, a o której Nivea mówisz?
Nivea naturals - już ich nigdzie nie ma; nie były całkiem naturalne, ale bez soli przynajmniej

Alterra?
jedzie jakimś środkiem do czyszczenia (ta cytrynowa alterra)

a co do trybu życia... prowadzę bardzo intensywny
mąż mi wgrał aplikację liczącą kroki - dziennie robię 14-16 tysięcy na luzaku; w bardziej chodzące dni - ponad 20 000
zima mam gorzej z poceniem, bo się zawsze za grubo ubieram, czasem się spocę jeszcze zanim z domu wyjdę niemniej jednak ja nigdy - serio nigdy - nie używałam silnych antyperspirantów, żadnych blokerów, nic z tych rzeczy. Nawet jeśli jeszcze nie było mowy o naturalsach. Po prostu jakoś taką miałam intuicję, że zaburzanie procesu pocenia się nie może być dla człowieka korzystne. Wydaje mi się, że pocę się w miarę normalnie i łatwo to opanować przy pomocy naturalnych dezodorantów, nawet nie jakichś mega skutecznych.
chociaż jeszcze przy okazji powiem, że te Schmidt's trochę mnie niepokoją, bo po nich mamy zespół suchej pachy

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W jaki sposób używasz mydła w kostce z foreo?
no, powiem tak: normalnie, moczę twarz, namydlam obficie i jadę tylko wszystko po omacku, żeby oczu nie otworzyć

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przychodzę z zakupami w stacjonarnym Iwos...


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

u mnie zauważam same niesłychane rzeczy, kończą mi się zapachy. wszystkie butelki dobijają dna i będę mogła kupić w końcu tylko 1 butelkę, marzenie się spełnia
no to rzeczywiście... dajesz czadu

strasznie jestem niezorientowana, co wrzucacie jakieś linki to ja pierwsze widzę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora