Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 15:02   #3024
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
efelka - przechodziłam przez to samo, rzuciłam się na kosmetyki z BU jak szczerbaty pies na suchary i wyszła z tego tragedia na twarzy. Odstawiłam wszystko, potem po kolei wprowadzałam te kosmetyki i cera się uspokoiła. Na pewno nie służy mi olejek do mycia i serum Lemon, flvo też mi nie podeszło. Zadowolona jestem z żelu HA z alantoiną, olejku tamanu, hydrolatów, serum amla.
Odstaw wszystko i po kolei wprowadzaj obserwując reakcje skóry. na szarą buźkę polecam serum amla. Nadaję iękny kolor skórze i przebarwienia bledną
Tak zrobie na pewno. Mimo, ze wprowadzilam wszystko na raz, to mam podobne spostrzeżenia.. ze olejek do mycia to chyba niekoniecznie dla mnie i to serum Lemon, ale tamanu punktowo na nowopowstalego pryszczolca jakos lepiej. Hm, troche czasu minie zanim znow kupie cos na BU, bo musze dlugo testowac to co juz mam.. ale raczej nei zrezygnuje.

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
efelka- betig ma racje, nie mozna od razu skory zarzucic "natura" bo zareaguje alergicznie, zacznie sie wysuszac i zapychac jednoczesnie ja mialam to samo i zajelo to troche czasu zanim skora sie uspokoila, sera lepiej dzialaja (przynajmniej u mnie) kiedy sie wmasuje lub wklepie podgrzewajac tym samym skore, ja mam na razie 3 (ale juz mnie korci ) lemon, granat i kiwi c-10% i nie nakladam ich "solo", wczesniej mieszam Physiogel albo krem z Rossmannowskiej serii Babydream (czyli tzw. nieszkodliwa chemia ) z czyms co mam w lodowce, czekam az sie wchlonie i dopiero nakladam serum, wtedy mam pewnosc, ze nawilzenie bedzie dobre i rano nie obudze sie z tragedia na twarzy
aaa czyli najpierw krem i potem serum? ja jakos odwrotnie myslałam, zeby najpierw serum.. tylko ja po tym serum juz nic nie kladłam. Zawsze rozcienczalam z zelem hA, ale odkad mialam cere bardziej sucha, nalozylam solo - no i mam dobrze, ze nie mam zdjecia, bo byscie padly..

Ok, czyli warto kupic physiogel, nie mam 'normalnego' kremu w pelnym opakowaniu. mam tylko filtr i te olejki..

a doradzcie, jak dlugo 'testowac" serum czy olejki? i czy olejki sa 'zgodne' z waszym przypadku z filtrem? jak ulozyc zestaw pielegnacji.. olejek myjacy pewnie pojdzie na sam koniec kolejki a co warto najpierw sprobowac? mam cere troche pomieszana, suchawą ale tez przetluszczająca, odwodnioną.. z widocznymi porami niestety i przbarwieniami ;(

betig i LouLou DZIEKI SERDECZNE za pomoc :-*
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:03
efelka jest offline Zgłoś do moderatora