Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-16, 13:26   #9
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Widzisz wystarczylo jednak pogadac z siostra nie ma co kombinowac poza plecami
Co do meldunku to strasznie sie myli Twoja siostra, nikt jej nie udzieli kredytu,nie da nic na raty, nie znajdzie pracy z umowa , nie wynajmnie jej nikt mieszkania etc . Meldunek jest cholernie wazny w zyciu i to staly meldunek.
siostra nie jest nigdzie zameldowana bo to mieszkanie ktore sprzedalam bylo po rodzicach ja je wykupilam ona tylko byla tam zameldowana poniewaz przez cale swoje 40 kilkuletnie zycie nie miala nigdy wlasnego kata ........ a wcale nie doszlam z nia do porozumienia tylko ona nie ma pojecia co znaczy meldunek sadzi na podstawie jakis zaslyszanych w tv informacji ze teraz to zwykla formalnosc ze liczy sie to gdzie sie mieszka ..... ona wynajmuje mieszkanie na rok ma umowe ale nie ma tam nawet tymczasowego meldunku .....oczywiscie masz racje ze meldunek jest wazny no ale ona ogolnie o nic nie dba ma kilku komornikow i inne zobowiazania wiec na raty i tak nic nie dostanie a zatrudniac sie tez raczej nie bedzie bo nie ma pracy i nie zamierza do niej pojsc ...... szkoda mi tylko jej dzieci bo maja status bezdomnych i mysle ze moze im to zaszkodzic w zyciu...moja matka ma dom wybudowany razem z mezem ale nie zamelduje tam siostry bo ta oprocz klopotow z komornikami ma tez duze problemy z alkoholem i nie chce sie leczyc takze sytuacja jest dosc skomplikowana

Edytowane przez Griszata
Czas edycji: 2009-05-16 o 13:29
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując