Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-18, 08:57   #17
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ani ja ani mój mąż nie mamy meldunku od ponad 5 lat, nie przeszkadza nam to mieć pracę na umowę, konta w banku, karty kredytowe, i kredyty na 2 mieszkania.
mamy też paszporty i prawo jazdy ( to tylkoTŻ..:)
do tej pory brak meldunku w miczym nam nie przeszkadzał.....
To jakis fenomen normlanie wystarczy poczytac po internecie na poradach prawnych chociazby etc jakie ludzie maja problemy bez meldunku I jak to macie mieszkania dwa ( rozumiem ze wzieliscie dwa kredyty na mieszkania to je macie) i nie ma na nich meldunku zadnego ? nie zameldowaliscie sie na nich nawet czasowo ? sa bez wlasciciela ? Z ciekawosci jaki bank wam udzielil kredytu bez meldunku?

jak placicie mandat jak Was zlapie policja i wypisze ? gdzie je wypisuje jak nie ma adresu w prawo jezdzie? no ciekawa jestem bardzo jak to jest .
Na kursie prawo jazdy mnie uczyli ze musi byc adres w dowodzie rejestracyjnym i w prawo jazdy pojazdu , ze jezeli tylko zmienie to musze bezwlocznie zmienic prawo jazdy etc
Dowod rejestracyjny wydaje urzad wlasciwy dla miejsca zamieszkania,a miejsce zamieszkania w urzedzie mozesz wykazać TYLKO stałym meldunkiem. Czyli - nie dostaniesz ani prawka, ani dowodu
rejestracyjnego bez meldunku.Wiec jak to jest od waszej strony?
No ciekawa jestem strasznie jak to funkcjonuje bez meldunku stad moje pytania. Jestes pierwsza osoba ktora ma karty kredytowe, kredyty i nie ma zameldowania ( a na internecie czytalam sporo na ten temat jak i na forach dyskusyjnych gdzie ludzie sie strasznie zalili i czekaja na zmiane prawa zeby normlanie zaczac funkcjonowac bez adresu) ) dlatego mnie to ciekawi jak tego dokonaliscie gdzie bank wysyla bilingi z kart kredytowych , zmian rat etc jak nie podaliscie adresu zamieszkania etc?

a tu ciekawostka do poczytania :

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...9,2261894.html - i pisze jak wol ze bez meldunku nie mozna dostac kredytu, zarejestrowac auta etc.

stad tez moje pytania jak tego dokonaliscie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-05-18 o 09:23
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując