Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-18, 12:51   #19
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!

I jak to macie mieszkania dwa ( rozumiem ze wzieliscie dwa kredyty na mieszkania to je macie) i nie ma na nich meldunku zadnego ? nie zameldowaliscie sie na nich nawet czasowo ? sa bez wlasciciela ? Z ciekawosci jaki bank wam udzielil kredytu bez meldunku?

- tak, mamy 2 mieszkania i nie ma na nich zadnego meldunku, )w jednym mieszkamy, 2-gie wynajmujemy), we wniosku kredytowym podaliśmy stary adres, taki, jaki był w dowodach, których nie zmienialiśmy


jak placicie mandat jak Was zlapie policja i wypisze ? gdzie je wypisuje jak nie ma adresu w prawo jezdzie?
-nie płacimy mandatów

Dowod rejestracyjny wydaje urzad wlasciwy dla miejsca zamieszkania,a miejsce zamieszkania w urzedzie mozesz wykazać TYLKO stałym meldunkiem. Czyli - nie dostaniesz ani prawka, ani dowodu rejestracyjnego bez meldunku.Wiec jak to jest od waszej strony?

prawo jazdy TŻ zrobił wieki temu , kiedy jeszcze był gdzieś zameldowany, podobnie konta - zakładaliśmy je dawno, gdy mielismy meldunek,

ja właściwie niedawno wyrabiałam kredytówkę - we wniosku podałam stary adres - ten wciąż widniejący w dowodzie,

gdzie bank wysyla bilingi z kart kredytowych , zmian rat etc jak nie podaliscie adresu zamieszkania etc?

- bank wysyła bilingi na stary adresjedyny kłopot miałam, jak wyrabiałam paszport bez meldunku nie dało się - zameldowałam się więc u mamy, zmieniłam dowód, a potem wymeldowałam się, (na prosbę mamy, że skoro i tak tam nie mieszkam, to żeby nie musiał za mnie płacić za wodę, co jest zależne od liczby osób zameldowanych w mieszkaniu), było to kilka lat temu, posługuję się ciągle tym dowodem z nieaktualnym adresem , podobnie TŻ

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2009-05-18 o 12:59
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując