Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 13:28   #20
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: wymeldowanie z urzedu .....pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
- we wniosku kredytowym podaliśmy stary adres, taki, jaki był w dowodach, których nie zmienialiśmy
-prawo jazdy TŻ zrobił wieki temu , kiedy jeszcze był gdzieś zameldowany, podobnie konta - zakładaliśmy je dawno, gdy mielismy meldunek,
-ja właściwie niedawno wyrabiałam kredytówkę - we wniosku podałam stary adres - ten wciąż widniejący w dowodzie,
- bank wysyła bilingi na stary adresjedyny kłopot miałam, jak wyrabiałam paszport bez meldunku nie dało się - zameldowałam się więc u mamy, zmieniłam dowód, a potem wymeldowałam się, (na prosbę mamy, że skoro i tak tam nie mieszkam, to żeby nie musiał za mnie płacić za wodę, co jest zależne od liczby osób zameldowanych w mieszkaniu), było to kilka lat temu, posługuję się ciągle tym dowodem z nieaktualnym adresem , podobnie TŻ
No tak ale to calkiem inna sytuacja niz zalatwiac cos i nie miec w ogole meldunku wpisanego w dowod . Myslalam ze mieliscie zalatwiane to wszystko przy kresce zamiast meldunku stalego Wiec nie dziwie sie ze nie przeszkadza Wam to . Tylko jedna sprawa, zdajecie sobie sprawe ze jak ktos Was sprawdzi to mozecie miec problemy poslugujac sie nie istniejacym adresem, bez zmiany papierow i lamiecie prawo w ten sposob?
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując