Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kochane" kilentki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 23:26   #159
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: "Kochane" kilentki

A no wlasnie hehehe Mysle ze taki rodzaj klientki stanowi duzy problem.. Pomimo iz nie stanowi zagrozenia dla profesjonalisty to jednak jej dzialania wywoluja niemile wspomnienia i zniechecaja wiele kobiet. Ja nigdy nie planowalam robienia tego serio ani w celach zarobkowych "odkrywajac w sobie niesamowity dar" i majac gdzies kursy i certyfikaty bo wiem ze z nauka w takich sprawach nie ma zartow. Wyszlo jak wyszlo, raz sie zyje trzeba wszystkiego sprobowac tylko ze ja chcialam sama na sobie Dzialam za to na innych plaszczyznach "artystycznych" i wlasnie glownie pod tym wzgledem krew mnie zalewa ... jak ktos cos podpatruje i robi nieudolna kopie. A taka rzucajaca sie w oczy bezczelność sprawia ze mam ochote komus palnac w leb

Swoja droga moja stylistka paznokciowa u ktorej przez jakies 2 lata bylam klientka opowiadala mi ze czesto dziewczyny walsie tak robia.. maja nibyszkolenia za darmo i ona widzi po klientce ze jest za mocno zainteresowana tym co sie dzieje a co sie z tym wiaze wie ze juz wiecej do niej nie trafi tylko wejdzie na allegro i bedzie sie szpecic przez jais czas sama. Wtedy wydawalo mi sie to nieprawdopodobne no jak tak mozna ze samemu sobie pazury.. az sama w glupocie swojej nie sprobowalam Ciekawe kiedy te dziewczyny sie zorientuja ze tak naprawde to moga zrobic/robia komus krzywde a nawet to ladnie nie wyglada

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-08-17 o 23:32
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując