Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-15, 13:44   #4677
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Oj tam, Ci co widzieli wiedzą zapraszamy na spotkanko

Ja tam się wolę lansować na żywo Zdjęcia nie oddają mojej urody
Naamah jest bardzo młoda, ładniutka, sympatyczna gadułka I ma zniewalające ciemno brązowe oczy, o których marzę, nie wiem dlaczego uparła się na zielone... i w ogóle groźna nie jest

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
przypomniałam sobie o mojej fuksji
Ilona, zapuszczaj grzywkę o wiele lepiej wyglądasz z odsłoniętym czołem

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z Was stosowała kosmetyki florame ? Pojawiły się w moim zaprzyjaźnionym sklepie i się zastanawiam na KWC nie ma jeszcze opinii. Widziałam, że mają w sprzedaży duże objętości (balsam do ciała 500 ml) więc i cena za szt jest na tyle wysoka że szkoda mi trochę kupować w ciemno żeby potem wyrzucać całe opakowanie
byłam o krok od kupienia TEGO ale w ostatniej chwili postanowiłam zapytać Was o opinię
Ja miałam próbkę kremu do rąk i jakiegoś olejku do twarzy. Ani jedno anie drugi mi nie podeszło... pachnie baaardzo intensywnie jakimiś owocami ale bardzo męczące te zapachy, jakby sztucznie rasowane... mam jakieś opisy ich kosmetyków profesjonalnych, mogę podesłac Ci na meila (jak ich z poczty nie wywaliłam)

A pędzicie okropnie... od 2 godzin nadrabiam... i zaraz idę obiad robić i znowu będę musiała nadrabiać.... plotkary

zdrówka dla wszystkich chorowitków

A mój koteczek mnie dobija... znowu zrobił kupkę pod kanapą
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora