Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kochane" kilentki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-26, 12:45   #169
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez agad28 Pokaż wiadomość
a co powiecie o tym...
Poprosiła mnie taka "przyszywana" kuzynka o zrobienie jej pazurków. przed Wszystkimi Świętymi. zrobiłam. a że miała ogryzki, na szczęście bez wystających opuszków, więc założyłam jej tipsa i żel. policzyłam 40zł. ona na to że zapłaci mi po wypłacie bo teraz nie ma ,zgodziłam się bo znam jej sytuacje finansową. po 2-tyg. się dowiaduję że ona je zerwała bo jej żel odchodził od skórek. no to ja się pytam co robiła że jej odszedł,a ona, że no nic tylko myła okna (wiadro,woda ,płyn, ściera), sprzątała, myła groby,itp. no to ja się pytam czy używała rękawiczek, a ona że po co? przecież paznokcie po to założyła żeby swoich nie zniszczyć,a i dobrze się nimi brud zdrapywało... ręce mi opadły.
A tłumaczyłam jak dziecku,że nie może ich moczyć w wodzie w nieskończoność i musi na nie uważać bo paznokcie nie są przecież niezniszczalne!!!
Powiedziałam jej żeby mi zapłaciła bo to z jej winy odpadły, to ona że nie ,bo będzie kupywać akrylki na allegro i sama sobie robić bo ja się nie znam.( jestem po kursie i paznokcie robię już od 3 lat)ona nie ma kursu,a swoją wiedzę o robieniu paznokci z akrylu będzie zdobywać z filmików z internetu ,bo na kurs nie pójdzie bo jest zadrogi.
wspolczuje
ale powinna zaplacic i nie marudzic.
ja mam piekne i mocne swoje paznokcie zawsze mam na nich zrobiony zelik, a nie zdrapuje brudow paznokciami ani nie myje okien bez rekawiczek bo mi zal pieknych paznokci i szkoda skory rak.
jak chce sobie robic sama to niech robi, szybko sie przekona ze zniszczy sobie paznokcie, bo jak jej sie cos nie spodoba to za kazdym razem bedzie je zrywac.....
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując