Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-16, 12:53   #809
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Izzieness na Chinko-Rosjankę mi nie wyglądasz, bo nie widzę cech mongoloidalnych, ale na Rosjankę już tak. Dużo zależy od ujęcia, bo np. na 1 i 3 zdjęciu wyglądasz mi na typ wschodnio-słowiańskim, ale na ostatnim kojarzysz mi się z typem alpejskim. Strzelam jednak, że masz typ słowiański (kości policzkowe, odległość oczu, kształt twarzy).

Anethka nie wyglądasz mi na Słowiankę. Na 1 zdjęciu wyglądasz jak typ południowy.

Cytat:
Napisane przez Salena85 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że mnie się zawsze Słowianka kojarzyła z jasną karnacją, ciemnymi włosami i ciemnymi (bądź niebieskimi oczyma), a typowa jasna blondynka, to był dla mnie typ germański, ale jak już ktoś pisał tu chodzi o rysy twarzy. =)
Izzieness też mi się kojarzysz z Francuzką, a Anethka z Włoszką, a Kira ma wogóle fantastyczny typ urody, nie to co ja, taka zwyczajna =D
Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Kira rzeczywiście ma niesamowitą urodę. Ilekroć widzę ją na forum, nie mogę napatrzeć się na jej avatar .
Zawstydzacie mnie.

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Ciemne włosy, jasna cera i niebieskie oczy to typowy osobnik o korzeniach semickich - czyli żydowskich.
Jasne oczy i ciemne włosy występują również na północy zwłaszcza w Irlandii.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując